27.02.2017 09:02 - ЮНОШИТЕ С ПОБЕДА В ПОСЛЕДНАТА СРЕЩА В ГРУПАТА
Прочетен: 295 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 27.02.2017 09:07

Юношите на Етрополе се поздравиха с победа в последната среща от редовния сезон на държавното първенство.Момчетата от Етрополе надделяха като гости в София над отбора на Септември с 3:1 гейма.Въпреки,че си бяха осигурили вече класиране във финалният турнир на група Б,момчетата не подцениха отбора на домакините и с отлична игра не оставиха и капка съмнение,че заслужават участие във финалната четворка.Така след седем победи и само една загуба те се наредиха на първо място и ще участват във финалната надпревара,която ще се проведе на 04 и 05.03.2017г. в град Етрополе,с участието първенците от другия поток,Ботев Ихтиман и Благоевград,и втрият от нашата група Хектор.Първите два отбора в групата се класират за заключителния турнир даващ право на участие в държавните финали.Първи стъпки в треньорската професия направи диагоналът на мъжкият отбор Мартин Аладжов ,които изведе момчетата до победата.
 Същевременно мъжкият и женският отбор допуснаха загуби в последните срещи от редовния сезон.Мъжете отстъпиха в Сливница срещу лидера в класирането Сливнишки герой.Жените пък се препънаха в София срещу отбора на Миньоните,които също е водач в класирането,след един чудесен първи гейм който етрополки загубиха с 30:28,гарда на момичетата падна и загубата дойде логично.В края на тази седмица ще се играе и първата четвъртфинална сеща срещу отбора на Техническият университет.