09.10.2017 13:42 - ЖЕНСКИЯТ ОТБОР С ТРУДНА,НО СЛАДКА ПОБЕДА НА СТАРТА
Прочетен: 360 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 09.10.2017 13:45

Етрополските момичета записаха труден успех в първият кръг от таз годишната надпревара във Волеймания.Етрополки победиха като гости отбора на Технически Университ-София.След като загубиха първите два гейма и домакините вече се виждаха победителки,момичетата от Етрополе показаха на какво са способни и успяха да докарат резултата до 2:2 гейма.В решителният пети гейм след много оспорвана борба нервите на Етрополки се оказаха по железни и успяха да измъкнат гейма с резултат 17:15 а с това и крайното 3:2.Следващата среща на отбора е на 15.10.2017г./неделя/ от 12.00ч. в спортна зала Чавдар в град Етропопе.
 В събота пък мъжкият отбор на Етрополе изигра контролна среща с отбора от Висшата лига-Изгрев Ябланица.Двата отбора си размениха по два гейма,като срещата завърши с приятелското 2:2.В началото на другият месец започват и битките при мъжете,като нашите момчета ще се състезават в А-НВГ.