04.12.2017 16:19 - ПЕТ ГЕЙМОВИ ДРАМИ ИЗИГРАХА МЪЖЕТЕ И ЖЕНИТЕ ПРЕЗ УИКЕНДА
Прочетен: 4650 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 04.12.2017 16:22

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
 Мъжкият отбор на Етрополе изигра поредната си среща от първенството на А-НВГ,етрополци посрещнаха отбора на Козлодуй и след много оспорван мач успяха да победят с 3:2 гейма.
 Петгеймов мач изиграха и жените в първенството на Волеймания.Момичетата от Етрополе бяха гости в София на Миньоните.След великолепна игра Етрополки спечелиха първите два гейма,в третия водеха с 18:12 и изведнъж всичко се преобрази. Домакините засилиха началният удар,последваха няколко грешки от наша страна и гейма бе за Миньоните,от тук последва и неписаното правило който не бие с с 2:0 пада с 3:2.Въпреки загубата момичетата може да бъдат доволни и с гордо вдигнати глави от великолепната игра която показаха на игрището,на която биха завидели дори и отбори от националната волейболната  лигата на страната.

Тагове:   Ома,