24.12.2017 21:28 - МЪЖЕТЕ С ПОБЕДА В ПОСЛЕДНАТА СРЕЩА ОТ ЕСЕННИЯТ ПОЛУСЕЗОН
Прочетен: 4800 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 24.12.2017 21:31

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
 Мъжкият отбор постигна категорична победа в последната си среща за тази година.Етрополци надделяха над гостуващият отбор Ерма-Трън с 3:0 гейма в отделните части на 21,19,21.В състава на домакините участие не успя да вземе основният разпределител Деян Рачев поради лични ангажименти,но радващото в случая е че разпределителят на юношеската формация Цветомир Василев успя да се справи по най-добрият начин и да поведе момчетата към четвъртата победа от първенство.Така етроплци ще зимуваг на първо място в А-НВГ,шампионатът се подновява на 13.01.2018г. като отбора на Етрополе приема състава на Медиус-Сандански.Първите два отбора след изиграването и на пролетния сезон се класират за плеофите,където ще борят за влизане във Висшата лига.