15.01.2018 11:15 - ВЕЛИКОЛЕПЕН СТАРТ ЗА ВОЛЕЙБОЛИСТКИТЕ И ВОЛЕЙБОЛИСТИТЕ НА ВК"ЕТРОПОЛЕ"
Прочетен: 4583 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 15.01.2018 11:30

По възможно най-добрият начин стартира 2018г. за представителните волейболни отбори на Етрополе.
Мъжкият отбор победи по категоричен начин в първата си домакинска среща от пролетния полусезон състава на Медиус-Санднаски с 3:1 гейма.Етрополци поведоха с 2:0 и когато вече всичко изглеждаше решено последва леко отпускане от което се възползваха гостите от Санднаски и успяха да спечелят третият гейм,но силите им стигнаха до тук.Момчетата от Етрополе се мобилизираха и спечелиха четвъртият  с това и мача за крайното 3:1.В другите срещи от нашата група се получиха следните резултати:
Локомотив-Ерма 3:0,Козлодуй-Септември 1:3.Етрополци имат 15т. колкото има и отбора на Септември с който си поделят първото място,на трета позиция се намира състава на Люлин с 12т.,следвана от Локомотив 9т и Козлодуй,Медиус и Ерма по 6т.Следващата среща на отбора е на 03.02.2018г. като гости на Козлодуй.
 Поредна пет геймова драма пък изиграха жените,като гости в София в зала Васил Симов на ТУ.Двата отбора сътвориха истинска волейболна битка,невероятен първи гейм който Етрополки успяха да го спечелят с 28:26,последва пълно надмощие където момичетата от Етрополе разгромиха своите съпернички и 25:12, домакините не се предадоха и успяха да спечелят следващите два гейма за да вкарат мача в тайбрек.Решителният гейм не тръгна добре за Етрополските лъвици и отбора на ТУ водеше в края с 13:11,но след няколко перфектни отигравания резултата стана 14:13 и с великолепен ас от начален удар на Цветелина Петкова момичетата успяха да спечелят четвъртата пореда пет геймова битка.