Постинг
27.02.2018 13:19 -
МЪЖЕТЕ С ПОБЕДА В ПОСЛЕДНАТА СРЕЩА ОТ РЕДОВНИЯ СЕЗОН В АНВГ
Автор: vasilvolley
Категория: Спорт
Прочетен: 4753 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 27.02.2018 13:21
Прочетен: 4753 Коментари: 0 Гласове:
0
Последна промяна: 27.02.2018 13:21
Мъжкият отбор се поздрави с категорична победа в последната си среща от редовния сезон на АНВГ.Момчетата от Етрополе надиграха като гости състава на Ерма-Трън с 3:1 гейма и с това затвърдиха второ място в групата,което ги изпраща на плейофи за влизане във Висшата лига срещу отбора на Берое -Стара Загора.Първата среща между двата тима ще се проведе на 05.03.2018г. от 14.00ч. в Стара Загора,следващата седмица на 10.02.2018г. от 15.00ч. в спортна зала Чавдар в град Етрополе ще се проведе втората среща между двата тима.
Крайно класиране АНВГ-група А
1.Септември 30т.
2.ЕТРОПОЛЕ 24т.
3.Козлодуй 19т.
4.Медиус Сандански 14т.
5.Ерма Трън 14т.
6.Локомотив-Червен бряг 13т.
7.Люлин София 12т.
Юношите старша възраст изиграха финалния турнир на група Б в град Ихтиман,за участие се бяха класирали отборите на домакините от Ботев,Благоевград,СУ-София и Етрополе.В първата среща момчетата от Етрополе загубиха от Благоевград с 3:1,следващата спечелиха със същият резултат срещу Ихтиман.За съжаление в решаващата среща етрополци не успяха да победят отбора от София и загубиха доста драматично с 3:2 гейма.
Крайно класиране група Б
1.Благоевград
2.СУ София
3.ЕТРОПОЛЕ
4.Ботев Ихтиман
5.Септември София
6.Пирдоп
7.Велбъжд-Кюстендил
Крайно класиране АНВГ-група А
1.Септември 30т.
2.ЕТРОПОЛЕ 24т.
3.Козлодуй 19т.
4.Медиус Сандански 14т.
5.Ерма Трън 14т.
6.Локомотив-Червен бряг 13т.
7.Люлин София 12т.
Юношите старша възраст изиграха финалния турнир на група Б в град Ихтиман,за участие се бяха класирали отборите на домакините от Ботев,Благоевград,СУ-София и Етрополе.В първата среща момчетата от Етрополе загубиха от Благоевград с 3:1,следващата спечелиха със същият резултат срещу Ихтиман.За съжаление в решаващата среща етрополци не успяха да победят отбора от София и загубиха доста драматично с 3:2 гейма.
Крайно класиране група Б
1.Благоевград
2.СУ София
3.ЕТРОПОЛЕ
4.Ботев Ихтиман
5.Септември София
6.Пирдоп
7.Велбъжд-Кюстендил
Няма коментари