30.01.2018 11:27 - МЪЖКИЯТ ОТБОР НА ЕТРОПОЛЕ С НОВА ПОБЕДА
Автор: vasilvolley Категория: Спорт
Прочетен: 4585 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 30.01.2018 11:30

С поредна победа се поздравиха мъжете на ВК"Етрополе"в мач от Държавното първенството на А-НВГ.Етрополци бяха гости в Червен Бряг на местния Локомотив. Срещата не започна добре за момчетата от Етрополе,,като домакините имаха преимуществото в първият гейм и водеха през цялото време,но въпреки всичко резултата бе изравнен в края 23:23,една нелепа грешка от наша страна и домакините се поздрави с победа в този гейм.Възможностите им обаче стигнаха до тук,в останалите три части етрополци имаха пълно преимущество на терена и се поздравиха с крайния успех 3:1. В останалите срещи от групата се получиха следните резултати:
Люлин-Ерма 1:3,Козлодуй-Медиус 2:3,Козлодуй-Люлин 3:0/отложен/
Отбора на Етрополе разделя първото място със състава на Септември,като и двата отбора имат по 18 точки,трети е Люлин с 12,след тях се нареждат Трън 12т и Сандански,Козлодуй и Червен Браг по 10т. Следващата седмица отбора на Етрополе гостува на Козлодуй.
 В Етрополе пък ще се проведе първата среща от ДП за юноши за тази година, Етрополци приемат на 04.02.2018г. неделя от 14.00ч. отбора на Септември.след есенният дял на първенството момчетата от Етрополе са водачи в класирането без нито една загуба.Преди юношите пък от 12.00ч. ще играе и женският отбора,който посреща състава на Миньоните.